Rozwiązania e-learning, które wyróżnia efektywność, profesjonalne przygotowanie oraz dopasowanie do potrzeb i celów szkoleniowych branży motoryzacyjnej i paliwowej.
Branża motoryzacyjna oczekuje od swoich pracowników przede wszystkim elastycznego podejścia do Klienta oraz restrykcyjnego przestrzegania procedur związanych z bezpieczeństwem. Stały rozwój kompetencji w branży motoryzacyjnej związany jest zarówno ze zmieniającymi się warunkami rynkowymi, jak i z wprowadzaniem nowych produktów, których sprzedaż jest procesem długotrwałym i złożonym. MyNetwork Polska realizuje oczekiwania sektora poprzez dostarczanie efektywnych rozwiązań e-learning, takich jak: szkolenia proceduralne związane z obsługą Klienta, szkolenia produktowe czy też dopasowana do potrzeb platforma LMS.

Rekomendowane rozwiązania dla branży

Platforma LMS
Branża paliwowa i motoryzacyjna potrzebuje precyzji i doskonałej organizacji. Platforma MyLearning LMS wspiera firmy i koncerny tego sektora dzięki intuicyjnym i łatwym w obsłudze panelom: użytkownika i administratora. Ponadto nasze autorskie oprogramowanie umożliwia dynamiczne dostosowywanie oferty szkoleń do oczekiwań pracowników, dzięki gromadzeniu informacji o terminach i potrzebach szkoleniowych. Szeroki zestaw gotowych raportów pozwala na wielowymiarową kontrolę postępów i wyników nauczania, co zwiększa efektywność procesu rozwoju kadr w dużych, rozproszonych organizacjach.

Więcej o funkcjonalnościach MyLearning LMS

Przykład wizualizacji platformy MyLearning LMS dla branży motoryzacyjnej.

Szkolenia na zamówienie
Sektor motoryzacyjny i paliwowy potrzebują narzędzi, wspierających rozwój umiejętności miękkich oraz wiedzy produktowej w szybkim czasie. Proponujemy naszym Klientom następujące rozwiązania w obrębie szkoleń dedykowanych:
  • Szkolenia produktowe
  • Szkolenia z procedur
  • Szkolenia umiejętności miękkich
Szkolenia gotowe dla branży paliwowej i motoryzacyjnej:
  • Szkolenia z kategorii Rozwój osobisty: „Efektywna komunikacja”, „Radzenie sobie ze stresem”, „Rozwiązywanie konfliktów”, „Rozwiązywanie konfliktów dla managerów”
  • Kursy z kategorii Zarządzanie i sprzedaż: „Prezentacje”, „Negocjacje”

Referencje:

Dziękujemy firmie MyNetwork Polska za pełen profesjonalizm i najwyższą jakość świadczonych usług. Polecamy firmę MyNetwork Polska jako dostawcę rozwiązań e-learning na potrzeby projektów ogólnodostępnych.

Grzegorz Telecki, Attache Public Relations
Renault Polska sp. z o.o.