Nie tworzymy szkoleń, dostarczamy kompletne rozwiązania

Doskonale rozumiemy, że każda organizacja posiada indywidualne potrzeby szkoleniowe. Z zaangażowaniem realizujemy zarówno niewielkie, jak i bardzo złożone projekty e-learning. Możemy pochwalić się bogatym doświadczeniem w realizowaniu kursów ze specyficznego zakresu wiedzy – m.in. kursów wprowadzających, produktowych, proceduralnych i aplikacyjnych.


Szkolenia wstępne
Kursy e-learning to skuteczna forma nauczania dla nowych pracowników. W okresie wdrożeniowym nowozatrudnione osoby często przechodzą cały cykl szkoleń, który ma im pomóc w rozpoczęciu pracy w nowej firmie. Szkolenia wstępne (wprowadzające) dostarczają im kluczowe informacje i praktyczne wskazówki, tym samym pomagając zrozumieć filozofię firmy oraz zintegrować się z zespołem.
Więcej
Szkolenia produktowe
Tworzymy motywujące kursy produktowe, które pozwalają na przeszkolenie wielu osób w krótkim czasie. Zróżnicowana oferta modeli szkoleń umożliwia dostarczenie atrakcyjnych szkoleń, omawiających kluczowe cechy produktu oraz sposoby jego prezentacji i sprzedaży. Dzięki oryginalnym scenariuszom oraz niestandardowym elementom aktywizującym, tworzymy unikalne kursy e-learning, dopasowane do specyfiki Klienta i jego branży.
Więcej
Szkolenia z procedur
Szkolenia z procedur systematyzują organizację pracy, usprawniają przepływ informacji oraz umożliwiają szybkie wdrożenie nowych pracowników lub osób zmieniających stanowisko pracy. Kursy z procedur porządkują kluczowe informacje o zadaniach, prezentują możliwe ścieżki postępowania w określonych sytuacjach oraz omawiają sposoby rozwiązywania najczęściej pojawiających się problemów proceduralnych i formalnych.
Więcej
Szkolenia z umiejętności miękkich
Szkolenia z umiejętności miękkich są najczęściej wykorzystywane do kształtowania prawidłowych postaw i zwiększania motywacji pracowników. MyNetwork powodzeniem realizuje projekty szkoleń z zakresu kluczowych kompetencji, dostosowane do specyficznych wymagań Klienta i jego branży.
Więcej
Szkolenia aplikacyjne
Szkolenia z aplikacji są szczególnie przydatne, gdy pracownicy są zobligowani do używania oprogramowania w codziennej pracy. Tego typu kursy e-learning zawierają lekcje prezentacyjne oraz ćwiczeniowe, i zawsze osadzone są w realnym środowisku aplikacji. Forma szkolenia sprawia, że uczestnik utrwala tylko prawidłowe schematy postępowania i realizacji zadań w ramach aplikacji.
Więcej