Produkty i usługi

Szkolenia na zamówienie

Efektywne szkolenia e-learning, realizowane zgodnie ze światowymi standardami.

Nasze sukcesy w tworzeniu szkoleń na zamówienie to rezultat połączenia unikalnego know-how, profesjonalnego podejścia do klienta, sprawdzonej metodologii oraz nowoczesnej technologii. Spełniamy światowe standardy – oferując kursy w atrakcyjnej formie, wzbogacone oryginalnymi elementami interaktywnymi. Nie boimy się nietypowych rozwiązań, co potwierdzają nasze liczne nasze realizacje.

Zastosowanie szkoleń e-learning

Szkolenia wstępne
Szkolenia produktowe
Szkolenia z procedur
Szkolenia z umiejętności miękkich
Szkolenia aplikacyjne

Metodologia

Realizując zarówno proste, jak i złożone projekty szkoleń e-learning, MyNetwork Polska bazuje na autorskiej metodologii 2E (Efektywny E-learning) oraz metodach Action Mapping oraz ARCS. Ich podstawowym założeniem jest tworzenie kursów będących programem edukacyjnym, przekazującym wiedzę w sposób przyjazny, atrakcyjny i angażujący uczestnika.

Więcej

Technologia

Szkolenia realizowane i dostarczane przez MyNetwork Polska są przygotowywane z wykorzystaniem autorskich narzędzi i aplikacji działających w środowisku Macromedia Flash. Jednocześnie tworzymy kursy posługując się innymi technologiami, wspierającymi rozwiązania na urządzenia mobilne. Wykorzystujemy najwyższe standardy tworzenia kursów, bazując na 6 zróżnicowanych modelach szkoleń dedykowanych.

Więcej

Oni już wybrali