Rozwiązania

Szkolenia z umiejętności miękkich

Rozwijamy umiejętności kadr

Stały rozwój umiejętności i kompetencji pracowników jest elementem zwiększania efektywności działania w złożonych organizacjach. W ramach Akademii MyNetwork oferujemy autorskie szkolenia z umiejętności miękkich. Na zlecenie Klienta realizujemy również kursy dopasowane do jego specyficznych potrzeb. Tego typu szkolenia zawierają szereg scenek, które prezentują najczęściej pojawiające się sytuacje problemowe oraz omawiają właściwe sposoby zachowań, które należy zastosować np. w celu uniknięcia konfliktu.

Przykłady

Szkolenia z umiejętności miękkich wykonywane są najczęściej na podstawie modelu hybrydowego lub fabularnego. Pozwala to na prezentację pojawiających się problemów na autentycznych scenkach przy jednoczesnym omówieniu właściwej drogi postępowania. Poniżej prezentujemy przykłady wykonanych na zlecenie Klientów MyNetwork szkolenia z umiejętności miękkich.

Akademia MyNetwork – Radzenie sobie ze stresem

Crédit Agricole – Zarządzanie czasem

Akademia MyNetwork – Rozwiązywanie konfliktów

Ceramika Paradyż – Komunikacja

BZWBK – Etyka dla Każdego

Szkolenia z umiejętności miękkich w strefie demo

Jeśli są Państwo zainteresowani naszymi rozwiązaniami w obszarze kursów e-learning, zachęcamy do obejrzenia naszych realizacji. Znajda je Państwo w strefie demo.

Kontakt

tel. (12) 631-54-21
szkolenia@mynetwork.pl