Rozwiązania

Szkolenia produktowe

Precyzyjny przekaz informacji w krótkim czasie

Szkolenia produktowe stanowią strategiczne narzędzie rozwoju działów sprzedaży. Są kluczowe zarówno dla pracowników pracujących z Klientem, jak i w przypadku wdrażania nowych produktów i usług. Tworzone przez MyNetwork Polska kursy prezentują w przejrzysty i skondensowany sposób informacje o produkcie, jednocześnie utrwalając wiedzę nabytą dzięki systemowi ćwiczeń powtórkowych. Wykorzystywane elementy aktywizujące i animacje zwiększają koncentrację i skutecznie motywują do dalszej nauki. Realizacja szkoleń produktowych w formie e-learning pozwala dostarczać dużych ilości informacji znacznej grupie osób w krótkim czasie, co zwiększa powodzenie procesu wprowadzania nowego produktu na rynek.

Przykłady

Realizujemy szkolenia z produktów i usług dla wielu branż, wykorzystując w tym celu najlepsze metody e-kształcenia. Najczęściej proponujemy zastosowanie modelu standardowego, dzięki któremu możliwe jest przedstawienie nawet najbardziej złożonych informacji w jasny, przystępny sposób. Poniżej prezentujemy wybrane projekty szkoleń produktowych, zrealizowanych przez MyNetwork Polska.

Allianz – Prestiż

SKOK – Promesa

Whirlpool – 6 zmysł

Szkolenia produktowe w strefie demo

Jeśli są Państwo zainteresowani naszymi rozwiązaniami w obszarze kursów e-learning, zachęcamy do obejrzenia naszych realizacji. Znajda je Państwo w strefie demo.

Kontakt

tel. (12) 631-54-21
szkolenia@mynetwork.pl