Aktualności

Szkolenie dla przyszłych agentów już w ofercie MyNetwork Polska!

19.11.2012

MyNetwork Polska poszerzyła swoją ofertę o szkolenie dla osób ubiegających się o wykonywanie czynności agencyjnych (zwane popularnie szkoleniem KNF). Jest ono skierowane do firm ubezpieczeniowych, które zobowiązane są przez prawo szkolić kandydatów na agentów ubezpieczeniowych. Przygotowane przez specjalistów MyNetwork Polska szkolenie spełnia wszystkie wymagania formalne określone w rozporządzeniu Ministra Finansów z dnia 7 lipca 2005 roku, określające czas trwania nauki i zakres materiału szkolenia.

Szkolenie dla osób ubiegających się o wykonywanie czynności agencyjnych umożliwia przygotowanie kursanta do egzaminu na agenta ubezpieczeniowego. Zostało stworzone przez zespół ekspertów z branży ubezpieczeń, na co dzień zajmujących się organizacją i przeprowadzaniem szkoleń nadzorowanych przez KNF. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą szkolenia, dostępną na stronie poświęconej szkoleniu KNF.

http://mynetwork.pl/_i/Zrzuty/KNF_zrzut3.jpg http://mynetwork.pl/_i/Zrzuty/KNF_zrzut4.jpg http://mynetwork.pl/_i/Zrzuty/KNF_zrzut8.jpg http://mynetwork.pl/_i/Zrzuty/KNF_zrzut14.jpg

Do pobrania

(.pdf)

Kontakt

tel. (12) 631-54-21
kontakt@mynetwork.pl