Aktualności

Nowości w ofercie MyNetwork Polska

08.07.2011

MyNetwork Polska, jako lider w branży e-learning, nieustannie wzbogaca ofertę zarówno szkoleń e-learning, jak i aplikacji umożliwiających prowadzenie kursów na odległość. Dzięki świetnej znajomości branży i wrażliwości na potrzeby każdego klienta udało się naszemu zespołowi opracować innowacyjne oraz wyjątkowe narzędzia e-learningowe.

Nowa wersja MyPlayer

Wraz z wprowadzeniem do oferty MyNetwork Polska animacji 3D pojawiła się również przestrzenna wersja playera szkoleń. To autorskie narzędzie, wczytujące i interpretujące zawartość poszczególnych ekranów, może być również zastosowane do wszystkich pozostałych modeli szkoleń. Ze względu na swój atrakcyjny i futurystyczny wygląd umożliwia przygotowanie w pełni profesjonalnego interfejsu.
Poświadczeniem tych słów są pozytywne opinie naszych klientów, którzy zdecydowali się na wprowadzenie nowej wersji MyPlayer do własnych kursów.
Szkolenia z tłem zdjęciowym

Prezentujemy zupełnie nowe i ciekawe rozwiązanie, jakim jest możliwość przygotowania kursu z tłem zdjęciowym. Jest ono dedykowane do wszystkich modeli szkoleń dostępnych w ofercie MyNetwork Polska.
W ramach tej funkcjonalności przygotowywane są szczegółowe, realistyczne projekty, uwzględniające wszystkie specyficzne uwarunkowania danego kursu oraz organizacji, na zlecenie której powstaje.
Ponadto w tym typie kursu także wszystkie pozy agentów mogą zostać przedstawione na fotografiach. Dzięki tak wiernemu odwzorowaniu rzeczywistości wzmacnia się zaangażowanie uczestnika kursu, a całe szkolenie e-learning zyskuje na atrakcyjności i efektywności.


Więcej informacji na temat innowacyjnych rozwiązań e-learningowych w dokumencie „Nowości w ofercie MyNetwork Polska”.

Do pobrania

(.pdf)

Kontakt

tel. (12) 631-54-21
kontakt@mynetwork.pl