Aktualności

Nowa wersja szkolenia BHP już dostępna!

24.07.2012

W naszej bibliotece szkoleń gotowych pojawiła się nowa, odświeżona wersja kursu BHP dla pracowników administracyjno-biurowych i dla kadry kierowniczej. Kursy są dostępne w polskiej i angielskiej wersji językowej.

Szkolenie zostało stworzone zgodnie z wypracowaną w MyNetwork Polska metodologią, gwarantującą wysoką merytoryczną jakość szkolenia. Nowa wersja szkolenia BHP została zrealizowana w oparciu o model szkolenia z przewodnikiem. Zapewnia to szybki, efektywny i harmonijny przekaz wiedzy.

Dodatkową wartością jest atrakcyjność wizualna – postawiliśmy na nowoczesny wygląd oraz elementy bogato animowane. Zupełnie nowa szata graficzna zwiększyła atrakcyjność szkolenia, równocześnie sprawiając, że jest ono jeszcze bardziej przejrzyste. Zmianie uległy player, postaci i tła zdjęciowe. W nowym kursie pojawił się szereg nowych animacji tekstów i grafik oraz scenki komiksowe. W szkoleniu wykorzystano atrakcyjne tła zdjęciowe, które obrazują biuro, sale konferencyjną, salę szkoleniową, a nawet… remizę strażacką. Nowy, neutralny layout ułatwia odbiór treści zawartych w szkoleniu i sprzyja koncentracji uwagi. Przygotowane przez MyNetwork Polska nowe szkolenie BHP zyskało nową jakość poprzez wprowadzenie zajmujących dialogów, nowych postaci i elementów interaktywnych. Wzmocnienie interakcji następuje poprzez takie aktywizujące narzędzia jak: puzzle, pajączki, okienka pop-up, uciekający element, zaznaczanie zdań. Nowa wersja szkolenia BHP zyskała w ten sposób nowoczesną i świeżą formę, dzięki której uczestnik jest zmotywowany do poznawania zagadnień z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy.

Kluczową zaletą nowych kursów BHP jest również czas szkolenia. Uległ on odczuwalnemu skróceniu, co wpływa na skupienie i motywację osoby szkolącej się.

Szkolenie jest już dostępne w naszej bibliotece szkoleń gotowych. Na stronie www.kursbhp.pl można zobaczyć wersję demonstracyjną kursu oraz uzyskać szczegółowe informacje o naszych szkoleniach BHP. Serdecznie zapraszamy!

Do pobrania

(.pdf)

Kontakt

tel. (12) 631-54-21
kontakt@mynetwork.pl