Aktualności

W dniach 8-11 maja 2011 r. w Warszawie odbędzie się 40. Światowa Konferencja IFTDO & Expo

20.04.2011

Firma MyNetwork Polska jako lider krajowego rynku e-learning, specjalizujący się w doradzaniu oraz dostarczaniu rozwiązań e-learning, jest sponsorem XIII edycji Kongresu Kadry.

Wśród blisko 100 wystąpień, skupionych wokół 26 kluczowych zagadnień HR, znajdzie się także prezentacja MyNetwork Polska dotycząca nowoczesnych rozwiązań w szkoleniach kadry: „Nowa jakość w zarządzaniu szkoleniami stacjonarnymi oraz e-learning. Dowody na sukces – 3 x case study.”

Na przykładzie wdrożenia programu zarządzania szkoleniami dla Leroy Merlin, Servier Polska oraz Astellas Pharma pokażemy, jak zaprojektować i efektywnie kierować tradycyjnym
i e-learningowym procesem kształcenia - ze wsparciem platformy LMS MyLearning.
Prezentacja odbędzie 9 maja 2011 r. o godz. 11:40.

Tematyka pozostałych sesji będzie ściśle powiązana z zarządzaniem kadrami oraz sposobami angażowania i motywowania pracowników. Poprowadzona zostanie szeroko zakrojona dyskusja o skutecznym dopasowaniu szkoleń do potrzeb biznesowych konkretnej organizacji - w celu wzmocnienia konkurencyjności na rynku i rozwinięcia potencjału pracowników.

Zachęcamy także do odwiedzenia naszego stoiska, gdzie do Państwa dyspozycji będą nasi konsultanci – gotowi do udzielenia informacji na wszelkie tematy związane z e-learningiem
i systemem LMS MyLearning.

Więcej informacji: www.kongreskadry.pl

Do pobrania

(.pdf)

Kontakt

tel. (12) 631-54-21
kontakt@mynetwork.pl