Aktualności

Relacja z 40. Światowej Konferencji IFTDO & Expo

10.05.2011

Jak zaprojektować i efektywnie kierować tradycyjnym i e-learningowym procesem kształcenia? Jak wykorzystać wszystkie możliwości platformy LMS MyLearning? Jak wzmocnić swoją konkurencyjność i rozwinąć potencjał pracowników?

Odpowiedzi na to i wiele innych pytań udało nam się udzielić podczas 40. Światowej Konferencji IFTDO & Expo. W ramach udziału w tym prestiżowym wydarzeniu odbyło się wystąpienie pt.: „Nowa jakość w zarządzaniu szkoleniami stacjonarnymi oraz e-learning. Dowody na sukces - 3 x case study". Na przykładzie wdrożenia e-learningu dla Leroy Merlin, Servier Polska oraz Astellas Pharma udowodniliśmy, że tylko nowoczesne i indywidualnie skrojone rozwiązania pozwalają na skuteczne dopasowanie szkoleń do potrzeb biznesowych.

Zarówno prezentacja, jak i firmowe stoisko cieszyły się ogromnym zainteresowaniem oraz zyskały wysokie oceny wśród odwiedzających. Chcielibyśmy podziękować za udział
w przedsięwzięciu oraz pogratulować – iPoda shuffle wylosowała Pani Aneta z Grupy ITI.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć zamieszczonych na naszym profilu Facebook oraz nagrania video, dostępnego na oficjalnym kanale MyNetwork Polska .

Do pobrania

(.pdf)

Kontakt

tel. (12) 631-54-21
kontakt@mynetwork.pl