Aktualności

MyNetwork Polska nagrodzona w konkursie IT@Bank 2010

19.11.2010

W prestiżowym konkursie organizowanym przez miesięcznik BANK, spółka MyNetwork Polska otrzymała wyróżnienie za zajęcie III miejsca w kategorii "Potencjał rozwojowy" w rankingu firm IT pracujących na potrzeby sektora finansowego, tym samym firma znalazła się w gronie wyróżnionych firm takich jak Asseco Poland, Comarch, Oracle itp.

Doroczny ranking firm informatycznych pracujących na potrzeby sektora finansowego i instytucji publicznych „Miesięcznika Finansowego BANK” rozstrzygnięty. Podobnie jak przed rokiem przy ocenie wzięto pod uwagę zarówno osiągnięcia, jak i porażki firm informatycznych w roku 2009 oraz w pierwszym półroczu 2010.

Nagrody zwycięzcom wręczał, w trakcie konferencji IT@BANK 2010, redaktor naczelny „Miesięcznika Finansowego BANK” Stanisław Brzeg-Wieluński. Konferencja, największe doroczne spotkanie poświęcone informatyce bankowej, w którym uczestniczą dyrektorzy obszarów IT oraz menedżerowie IT w bankach, odbyła się 18 listopada w Warszawie.

Elektroniczną wersję raportu IT@BANK 2010 będzie można przeczytać na stronie www.alebank.pl, a relację prasową w grudniowym wydaniu Miesięcznika Finansowego BANK.

Do pobrania

(.pdf)

Kontakt

tel. (12) 631-54-21
kontakt@mynetwork.pl