Aktualności

MyNetwork Polska sponsorem pierwszego w kraju spotkania EduCamp

22.09.2010

EduCamp, czyli spotkanie osób zainteresowanych nowoczesną edukacją, internetem i technologiami wspierającymi szkolenia, odbędzie się 29 września 2010 r. w Krakowie.

Jak mówią organizatorzy spotkanie określają trzy generalne zasady: profesjonalne, nieformalne, otwarte. Profesjonalne, bo zapraszamy ekspertów, prezentujemy rozwiązania, promujemy idee i ułatwiamy nawiązywanie kontaktów. Nieformalne, bo przy wejściu obcinamy krawaty, spotykamy się w knajpie i przede wszystkim rozmawiamy. Otwarte, bo uczestnictwo nic nie kosztuje, może przyjść każdy i może się nieźle bawić.

Tematy wystąpień opracowali eksperci z różnych dziedzin związani z edukacją, HR-em, mediami, Internetem, czyli jak zapowiadają organizatorzy: "po prostu ciekawi ludzie, którzy mówią o ciekawych rzeczach". Prezentacje tematów będą trwać około 15 minut, a po każdej prelegenci odpowiadają na pytania uczestników spotkania. Następnie seria "pecha kucha", czyli bardzo dynamicznych prezentacji. Na koniec panel dyskusyjny w formie: Dzisiaj pytanie - Dzisiaj odpowiedź. Podczas spotkania przewidziano dyskusje o konkretnych rozwiązaniach i pomysłach na szeroko rozumianą edukację, trochę o technologiach, start-upach, filozofii e-learningu, marketingu, e-commerce, usability. W ramach spotkania odbędzie się również konkurs, w którym wygrać będzie można iPada!

Do pobrania

(.pdf)

Kontakt

tel. (12) 631-54-21
kontakt@mynetwork.pl