Aktualności

Akcja MyNetwork charytatywnie

08.09.2010
Ruszyła akcja MyNetwork charytatywnie, która będzie skupiać wszystkie działania charytatywne prowadzone przez firmę. Sztandarową akcją będzie działanie "1 ekran = 50gr", wg. którego nasza firma z każdego zrealizowanego ekranu szkolenia e-learning przeznacza 50 gr na działania charytatywne. Zebrane w ten sposób fundusze przeznaczamy na dwa cele:

Fundacja Mam marzenie - wybrać marzenie i je spełnić – tylko tyle potrzeba, by na twarzy doświadczonego ciężką chorobą dziecka zagościł uśmiech. Mamy nadzieje, że dzięki akcji MyNetwork charytatywnie w 2010 roku uda nam się spełnić, co najmniej kilka takich marzeń.

Akademia przyszłości - jedni mają problemy ze zrozumieniem ułamków, dla innych czytanie to prawdziwa pięta Achillesa. Z różnych powodów nie mogą liczyć na pomoc rodziców, ale na naszą tak. Dzięki akcji MyNetwork charytatywnie, co najmniej kilkoro dzieci otrzyma Indeks Akademii Przyszłości.

Jesteśmy dumni, że naszą codzienną pracą i wspólnymi działaniami z naszymi Klientami możemy spełniać marzenia i pomagać innym, potrzebującym.

Do pobrania

(.pdf)

Kontakt

tel. (12) 631-54-21
kontakt@mynetwork.pl