Aktualności

PTC Era – umowa ramowa

21.07.2010

MyNetwork Polska jest wyłącznym dostawcą szkoleń e-learning dla PTC Era już od ponad dwóch lat. Również w tym roku, PTC Era zdecydowała się na kontynuację współpracy z MyNetwork Polska.

"Jesteśmy bardzo zadowoleni, ze współpracy – zespół MyNetwork jest bardzo elastyczny, przez co współpraca przebiega niezwykle sprawnie. Również, jakość dostarczanych szkoleń – w warstwie graficznej, metodologicznej, technologicznej jest na bardzo wysokim poziomie." – Mówi Łukasz Muszyński, St. Specjalista ds. Szkoleń Elektronicznych PTC Era

MyNetwork Polska na przestrzeni ostatnich dwóch lat zrealizowała dla PTC Era kilkadziesiąt szkoleń e-learning. Zakres merytoryczny dostarczanych kursów to m.in. wiedza produktowa, procedury oraz procesy wewnątrz firmowe.

"PTC Era jest jednym z naszych kluczowych klientów w sektorze telekomunikacji, jest nam niezmiernie miło, że naszą wiedzą, doświadczeniem oraz dostarczanymi projektami możemy wspierać spółkę PTC Era. Fakt, że nasza współpraca jest kontynuowana już trzeci rok dodatkowo utwierdza nas w przekonaniu, że nasze podejście do współpracy z Klientami – bycie partnerem, doradcą, ekspertem dziedzinowym, na pomoc, którego zawsze można liczyć, przynosi efekty." – mówi Szymon Janicki, Wiceprezes Zarządu, MyNetwork Polska.

Do pobrania

(.pdf)

Kontakt

tel. (12) 631-54-21
kontakt@mynetwork.pl