Aktualności

Wystąpienie MyNetwork Polska podczas XIV edycji Kongresu Kadry

14.11.2011

W dniach 7-9 listopada w Warszawie odbyło się największe i najbardziej prestiżowe wydarzenie dla branży HR w Polsce. Podczas licznych wystąpień dyrektorzy, menadżerowie i specjaliści zastanawiali się nad nowymi perspektywami rozwoju HR-u.

Kongres Kadry to także możliwość zaprezentowania najnowszych technologii e-learning dedykowanych zarówno dla wielkich korporacji, jak i mniejszych organizacji stawiających na rozwój pracowników. Firma MyNetwork Polska w ramach udziału w konferencji podzieliła się bogatym doświadczeniem i wiedzą na temat Ewolucji szkoleń e-learning w ciągu 6 ostatnich lat. Piotr Kapłon, Dyrektor ds. e-learning w MyNetwork Polska, szczegółowo omówił wszystkie aspekty zastosowania e-learningu w branży HR.

Szkolenia e-learning oferowane przez MyNetwork Polska stanowią ważny element wsparcia tradycyjnego procesu szkolenia pracowników. Dzięki nowoczesnej metodzie follow-up prowadzący mają możliwość weryfikacji bieżącego stanu wiedzy i uwzględniania go w projektowaniu treści edukacyjnych. Ponadto różnorodne modele i formy: on-line, off-line (CD)
– w elastyczny sposób odpowiadają na nawet najbardziej nietypowe potrzeby klienta.

Rozwój i ocena pracowników to jedno z najbardziej skomplikowanych, a jednocześnie najważniejszych zagadnień w zarządzaniu pracownikami. Dzięki szkoleniom e-learning oraz nowym możliwościom platformy LMS branża HR może tworzyć dowolne ścieżki rozwoju, w szybki i prosty sposób zorganizować szkolenia tradycyjne i e-learningowe oraz zebraż z nich pełowymiarowe oceny. W ramach działań konsultingowych MyNetwork Polska oferuje także wsparcie klienta w tworzeniu nowoczesnej strategii szkoleniowej w organizacji.

Najnowszy trend w technologii e-learning - Social learning znajduje odzwierciedlenie w zupełnie nowej platformie LMS MyLearning 3.03. Dzięki nowatorskiemu podejściu do przekazu i dzielenia się wiedzą platforma staje się kompendium wiedzy firmowej, tworzonym przez wszystkich pracowników. Funkcjonalności społecznościowe oraz różnorodne moduły komunikacji integrują wszystkie osoby biorące udział w procesie edukacji,Pełny zapis prezentacji dostępny jest na oficjalnym kanale YouTube MyNetwork Polska. Zachęcamy także do obejrzenia zdjęć zamieszczonych na naszym profilu Facebook.

Do pobrania

(.pdf)

Kontakt

tel. (12) 631-54-21
kontakt@mynetwork.pl