Aktualności

Nowatorska, rewolucyjna platforma MyLearning Portal

24.05.2011

W dniach 8-11 maja 2011 r. w Warszawie odbyła się 40. Światowa Konferencja IFTDO & Expo, podczas której MyNetwork Polska podzieliła się praktyczną wiedzą na temat wdrożenia e-learningu w przedsiębiorstwach. W trakcie tego wydarzenia po raz pierwszy miała miejsce zapowiedź najnowszego, rewolucyjnego produktu na polskim rynku HR – MyLearning Portal 3.x.

MyLearning Portal 3.x to nowatorski sposób na zarządzanie szkoleniami tradycyjnymi
i e-learning, oparty o rozbudowane, a jednocześnie proste w obsłudze narzędzia.

Przyjazny i atrakcyjny portal studenta organizuje społeczność edukacyjną poprzez różnorodne możliwości dzielenia się wiedzą (tablica, blogi, rankingi, forum, chat i inne). Jednolity system integruje w jednej bazie wszystkie specyficzne dla danej organizacji informacje – to gwarancja nieprzerwanego transferu wiedzy.

Według badań rynku ( Megapanel listopad 2010 ) sam portal Facebook ma w Polsce ponad
9 milionów użytkowników. Globalnie natomiast szacuje się, że liczba aktywnych użytkowników osiąga ponad 500 milionów. Niewątpliwie świadczy to o wielkim zainteresowaniu społecznym i obrazuje skalę zjawiska, jakim jest social networking.

W MyNetwork Polska rozwijamy nasze produkty zgodnie z najnowszymi trendami
w e-learningu oraz zgodnie z oczekiwaniami naszych Klientów. Właśnie dlatego stworzyliśmy nowy produkt - MyLearning Portal.
- mówi Ewa Mwaura, Specjalista ds. e-learning i rozwoju
w MyNetwork Polska.

MyLearning Portal 3.x umożliwia także uproszczenie i automatyzację procesów edukacyjnych, mi.n. analizy, raportowania, przypisywania ścieżek szkoleniowych.

Ponadto nowa wersja platformy jest kompatybilna z wykorzystywanymi w firmie różnymi systemami informatycznymi (np. TETA) oraz katalogowymi, korzystającymi z protokołu LDAP (np. Active Directory, Lotus Notes).

MyLearning Portal 3.x będzie dostępny na rynku w ciągu najbliższych miesięcy, a już teraz zachęcamy do obejrzenia filmu promującego aplikację.

Więcej informacji: MyLearning Portal 3.x

Do pobrania

(.pdf)

Kontakt

tel. (12) 631-54-21
kontakt@mynetwork.pl