Aktualności

Grupa MyNetwork na VI Poland Pharma Commerce Forum

25.06.2015

Grupa MyNetwork w dniach 24-25. czerwca 2015 była obecna na konferencji VI Poland Pharma Commerce Forum, podczas której prezentowała swój najnowszy system do zarządzania miękkim HR – MN Portal. Gościem specjalnym konferencji był Rafał Sonik zwycięzca rajdu Dakar oraz współzałożyciel Grupy MyNetwork.

Jak co roku konferencja Poland Pharma Commerce Forum zgromadziła Członków Zarządów, Dyrektorów i top managementu całej branży farmaceutycznej. W wydarzeniu wzięło udział ponad stu decydentów, którzy mieli okazję do przedyskutowania i znalezienia rozwiązań dla najważniejszych problemów i wyzwań branży farmaceutycznej oraz wspólnie popatrzyć w przyszłość i wzajemnie się zainspirować do rozwoju innowacyjności i wymiany najlepszych praktyk.

Gościem specjalnym wydarzenia był Rafał Sonik, współzałożyciel Grupy MyNetrwork, który indywidualnie, jako pierwszy Polak wygrał legendarny Rajd Dakar. Poprowadził prezentacje pt. „Jak wygrywać pomimo piasku wiejącego w oczy – podczas Dakaru i w biznesie”.

Podczas konferencji uczestnicy mieli okazje zapoznać się również z najnowszą wersją systemu MN Portal, dzięki któremu możliwe staje się efektywne zarządzanie talentami w organizacji oraz zintegrowane zarządzanie wszystkimi aktywnościami w obszarze miękkiego HR.

Do pobrania

(.pdf)

Kontakt

tel. (12) 631-54-21
kontakt@mynetwork.pl