Aktualności

Zaawansowana Biznesowa Gra Strategiczna

24.04.2015

Biznesowa gra strategiczna, wpisująca się w aktualne, mocne trendy – tj. serious games oraz gamifikację, jest nowością w ofercie MyNetwork Polska. Mechanizm gry można w prosty sposób wykorzystać do podnoszenia kwalifikacji pracowników, a fabułę dostosować tak, aby w pełni oddać realia jakie panują w danej organizacji lub danej sytuacji.

Zastosowanie gry może być bardzo szerokie – od prezentacji metod reagowania w nietypowych sytuacjach (np. pożar w biurze i podjęcie ewakuacji) przez bardzo złożone, np. kształcenie kompetencji menadżerskich. Dzięki takim elementom jak nawiązywanie rozmów, wykorzystywanie przedmiotów, dowolna kolejność działań itp. możliwości gry są praktycznie nieograniczone.

Pomimo, że gra jest bardzo intuicyjna i łatwa w obsłudze, należy zwrócić uwagę, że wykorzystuje bardzo zawansowane mechanizmy i metody. Jednym z nim jest algorytm A-star. Algorytm ten jest jednym z najlepszych i najbardziej popularnych rozwiązań stosowanych w tej dziedzinie. Możemy znaleźć go w aplikacjach, grach komputerowych, badaniach nad sztuczną inteligencją czy w badaniach nad najbardziej wydajnościową energetycznie ścieżką dla bezprzewodowych sieci sensorowych. 

„W naszej grze, użytkownik jest zaangażowany, zmuszony do podejmowania decyzji skutkujących dalszym przebiegiem gry. Wcielając się w określone role doświadcza realistycznych sytuacji i problemów na które może spojrzeć z innej perspektywy. Gra strategiczna nie tylko gwarantuje dobrą zabawę ale przede wszystkim realizuje cele edukacyjne i rozwojowe budując kompetencje pracowników.” – mówi Olga Zdebik, specjalistka. ds. e-learning w MyNetwork Polska.

Do pobrania

(.pdf)

Kontakt

tel. (12) 631-54-21
kontakt@mynetwork.pl