Aktualności

Rekomendacja U wyjątkowe szkolenie e-learning dla sektora finansowego

13.04.2015

Wychodząc naprzeciw potrzebom sektora finansowego MyNetwork wprowadza do oferty gotowe szkolenie e-learning, które w prosty i przyjazny sposób pozwala zapoznać się z Rekomendacją U Komisji Nadzoru Finansowego.

Kurs „Rekomendacja U” zgodny z wymogami KNF, powstał przy udziale ekspertów z zakresu prawa bankowego oraz praktyków, którzy na co dzień są odpowiedzialni za szkolenia w branży finansowej. Stanęliśmy przed dużym wyzwaniem, aby w interesujący i przejrzysty sposób przekazać niełatwą wiedzę  – podkreśla Grzegorz Cios, Kierownik Działu E-Learning MyNetwork.

Nasze szkolenie może mieć wielorakie zastosowanie. Począwszy od samodzielnego, niezależnego szkolenia, które zaznajomi pracownika z obowiązkami wynikającymi z Rekomendacji U, poprzez szkolenie zbierające i systematyzujące wiedzę, z którą pracownik zapoznał się w innych okolicznościach (inne szkolenia, procedury banku), po wstęp do serii szkoleń związanych z Rekomendacją U – w skład której mogą wejść szyte szkolenia e-learning z zakresu Compliance.

Szkolenie „Rekomendacja U” to kolejny kurs Akademii MyNetwork – biblioteki gotowych kursów. Aktualna oferta to ponad 30 gotowych szkoleń e-learning.  

Nowa rekomendacja KNF-u obwiązuje wszystkie banki oraz instytucje ubezpieczeniowe już od 1 kwietnia bieżącego roku.

Więcej informacji:
promo.mynetwork.pl/rekomendacjau/

Do pobrania

(.pdf)

Kontakt

tel. (12) 631-54-21
kontakt@mynetwork.pl