Aktualności

Szkolenia Premium jako trend

29.08.2014

MyNetwork Polska nieustannie opracowuje jak najlepsze i jak najbardziej efektywne produkty edukacyjne. Cieszymy się, że nasi Klienci coraz częściej wybierają Szkolenia Premium, które należą do naszej bogatej oferty. Dotychczas popularne standardowe szkolenia coraz częściej zastępują nowe formy, i jak się okazuje – są to dwie formy znajdujące się na przeciwległych biegunach. Jedna to micro-learning oraz mobile-learning, druga – właśnie szkolenia Premium.


‒ W ostatnim okresie zauważyliśmy  zwiększoną liczbę projektów e-learningowych, których integralną częścią są szkolenia w wersji Premium – mówi Jakub Anioł, Kierownik Produkcji Szkoleń MyNetwork Polska. ‒ Tego typu rozwiązania są niepowtarzalne, co w praktyce oznacza, że nie ma dwóch takich samych kursów z oferty Premium. Ich podstawową zaletą jest unikatowa warstwa wizualna, która oprócz wartości merytorycznej ma także duży wpływ na jakość szkolenia – dodaje.


Szkolenia Premium to kursy projektowane na specjalne zamówienie. Są rozwiązaniem dla najbardziej wymagających Klientów MyNetwork Polska. Każde szkolenie zostało odpowiednio dopracowane pod względem dynamiki i układu treści. Jedną z cech charakterystycznych tych materiałów jest zastosowanie wysublimowanej grafiki. Dzięki pieczołowicie zbieranym informacjom o środowisku, w jakim pracują kursanci, zawsze dostarczamy materiałów edukacyjnych najwyższej jakości.


Zapytaj nas o ofertę Szkoleń Premium dla Twojej Firmy.

Do pobrania

(.pdf)

Kontakt

tel. (12) 631-54-21
kontakt@mynetwork.pl