Aktualności

MyNetwork Polska partnerem III spotkania EduCamp

20.06.2011

16 czerwca w Łodzi odbyła się kolejna edycja EduCamp – wydarzenia gromadzącego entuzjastów i ekspertów nauczania na odległość.

Tym razem MyNetwork Polska patronowała dyskusjom o rozwiązaniach i pomysłach na nowoczesne i skuteczne nauczanie języków obcych. Wspólnie z zaproszonymi gośćmi zastanawialiśmy się m.in. nad wykorzystaniem portali społecznościowych do nauki języka obcego, sposobami wprowadzania e-learningu do polskiego szkolnictwa oraz najnowszymi multimedialnymi metodami przeprowadzania szkoleń.

Jak zrelacjonował organizator spotkania, Piotr Peszko: Pomimo tego, że wszyscy mówili o językach obcych prezentacje były bardzo różnorodne. Rozmawialiśmy o uczeniu najmłodszych, o edukacji przedszkolnej i szkolnej, o metodach, sposobach i narzędziach, kończąc na skutecznej nauce korporacyjnej.

Dzięki już sprawdzonej i ciekawej formule (profesjonalizm, nieformalność, otwartość) po raz kolejny udało się nawiązać dialog pomiędzy branżą szkoleniową, internetową i edukacyjną przy wykorzystaniu możliwości technologicznych, jakie dają Nowe Media.

Więcej informacji na oficjalnej stronie EduCamp.

Do pobrania

(.pdf)

Kontakt

tel. (12) 631-54-21
kontakt@mynetwork.pl