Aktualności

MyNetwork wdraża platformę e-learning dla Ministerstwa Pracy

29.03.2013

Z przyjemnością informujemy, że MyNetwork Polska jest dostawcą nowej platformy e-learningowej dla Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej. Jest to największy, rozpisany w 2013 przetarg publiczny na usługi i rozwiązania e-learning w Polsce.

W ramach wartego ponad 800 tys. zł przetargu wykonamy szereg działań wspierających rozwój e-learningu w Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej. Kluczowym zadaniem MyNetwork w ramach zamówienia będzie udostępnienie oraz utrzymanie platformy e-learning oraz implementacja na niej kursów e-learning, które obecnie posiada Ministerstwo. MyNetwork Polska przez najbliższe 3 lata będzie również aktualizować szkolenia, tak aby odpowiadały zmieniającym się przepisom prawnym.  Ponadto przez 36 m-cy trwania umowy będziemy wspierać pracowników zamawiającego poprzez świadczenie usług helpdesku dla użytkowników oraz administrację platformy.


Jesteśmy szczególnie zadowoleni z faktu, iż w ramach zamówienia będziemy mogli efektywnie promować szkolenia e-learning wśród pracowników Ministerstwa poprzez szereg narzędzi, takich jak: ulotki, newslettery czy też prezentacje wideo.


Cieszymy się, że po raz kolejny mamy okazję dostarczyć nasze oprogramowanie organizacji publicznej, wspierając rozwój e-learningu w tym sektorze.

Do pobrania

(.pdf)

Kontakt

tel. (12) 631-54-21
kontakt@mynetwork.pl