Aktualności

MyNetwork Polska Diamentem Forbesa 2013!

30.01.2013

Cieszymy się, mogąc przekazać szczególnie miłą dla nas informację. MyNetwork Polska została właśnie nagrodzona Diamentem Forbesa 2013!

Zdobyliśmy 6 miejsce w województwie małopolskim wśród firm o obrocie nie przekraczającym 50 mln zł, tym samym zajmując 63 lokatę w tej samej kategorii w całej Polsce. MyNetwork Polska jest jedną z nielicznych firm z branży edukacyjnej i jedyna e-learningową, która otrzymała wyróżnienie Forbesa dla przedsiębiorstw najszybciej zwiększających swoją wartość.

Potwierdzeniem tego tytułu jest publikacja informacji o MyNetwork Polska i jej osiągnięciach w specjalnym dodatku do styczniowego numeru Forbesa. Część artykułu omawiającego tegoroczne wyniki w województwie małopolskim, została poświęcona naszej firmie. Wypowiedzi członków zarządu Rafała Niesłuchowskiego i Szymona Janickiego uzupełniły opis, tego co stanowi o sukcesie firmy w branży e-learning.

"Na nowy, budowany niemal od zera rynek weszła również MyNetwork Polska z Krakowa, zdobywca szóstego miejsca w kategorii firm o rocznych przychodach do 50 mln złotych. Została założona w 2002 roku przez Rafała Niesłuchowskiego i Szymona Janickiego, kolegów znających się z Onetu, za pieniądze Rafała Sonika, znanego krakowskiego biznesmena, twórcy Gemini Holdings. MyNetwork Polska zajmuje się e-learningiem.

– Dostarczamy zaawansowane rozwiązania e-learningowe dla sektora prywatnego i publicznego. Dzięki stworzonej przez nas platformie do szkoleń przez internet duże firmy oraz organizacje o rozproszonej strukturze mogą zorganizować szkolenia dla swoich pracowników – tłumaczy Rafał Niesłuchowski, prezes MyNetwork Polska.

Firma przygotowuje szkolenia między innymi dla spółek farmaceutycznych, z sektora finansowego oraz telekomunikacyjnego. Najczęściej opiera się na dostarczonych materiałach merytorycznych. Czasami również na samodzielnych z udziałem własnych ekspertów.

Uczestnicy szkoleń przez nas przygotowanych uruchamiają przeglądarkę stron WWW i pod odpowiednim adresem czeka na nich system zapewniający dostęp do szkoleń. Biorą udział w multimedialnym procesie edukacyjnym z wykorzystaniem zdjęć, animacji, interakcji oraz filmów. Elementem tych szkoleń są również często ćwiczenia lub na przykład wirtualna tablica, na której uczeń i nauczyciel mogą wspólnie rozwiązywać różne problemy – opowiada Szymon Janicki, wiceprezes MyNetwork Polska.

Platforma e-learningowa może zostać uruchomiona na serwerach klientów albo udostępniona w modelu chmury. Wśród klientów spółki pojawiają się też pierwsi zagraniczni klienci. Po zorganizowaniu e-szkoleń dla polskiego oddziału Coca-Coli rozwiązanie tak się spodobało, że zaowocowało to opracowaniem wersji na rynek austriacki i niemiecki."

Jesteśmy niezwykle wdzięczni wszystkim tym, którzy przyczynili się do tego sukcesu, a w szczególności naszym Klientom i Partnerom.

Więcej na temat rankingu i laureatów Diamentów 2013 w najnowszym numerze Forbesa. Serdecznie polecamy!

Do pobrania

(.pdf)

Kontakt

tel. (12) 631-54-21
kontakt@mynetwork.pl