Aktualności

MyLearning Testy i Ankiety w wersji 3.0

06.07.2011

Możliwość weryfikacji wiedzy pracowników organizacji to jedna z kluczowych funkcjonalności oraz powodów wdrożenia e-learningu.

MyNetwork Polska oddaje w Państwa ręce najnowszą wersję aplikacji MyLearning Testy
i Ankiety, wzbogaconą o nowe, oczekiwane przez klientów funkcje.

MyLearning Testy i Ankiety w wersji 3.0 pozwala na przygotowanie w szybki i prosty sposób różnorodnych testów wiedzy i ankiet. Dzięki wprowadzonym zmianom użytkownik zyskuje nowe możliwości generowania i edytowania poszczególnych ekranów.

Nowością jest zakładka „Ekrany wprowadzające”, która pozwala na opracowanie treści oraz wybór atrakcyjnego tła. Ponadto umożliwia ona dołączanie dokumentów oraz przygotowanie wprowadzenia w postaci krótkiego przypomnienia wiedzy.

Podobne funkcjonalności posiadają ekrany końcowe. Co więcej, użytkownik jest w stanie samodzielnie skonfigurować opcje po zakończeniu testu/ankiety: dodać podsumowanie, umożliwić kolejne podejście do zadania lub wygenerować certyfikat. Ekran podsumowania został rozszerzony o możliwość podglądu prawidłowych i błędnych odpowiedzi.

MyLearning Testy i Ankiety w wersji 3.0 zyskują także na atrakcyjności wizualnej. W ramach przygotowanych „skórek” użytkownik może zaprojektować wygląd zarówno ekranów, jak
i certyfikatu poprzez wybór czcionki, kolorów, grafik przycisków oraz zegarów - a także dobrać atrakcyjne tło dla testu czy ankiety.

Jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się więcej o możliwościach aplikacji MyLearning Testy
i Ankiety, zachęcamy do kontaktu mailowego: konsulting@mynetwork.pl lub telefonicznego:
(12) 631-54-21.

 


Do pobrania

(.pdf)

Kontakt

tel. (12) 631-54-21
kontakt@mynetwork.pl