Szkolenia dostosowane do potrzeb

Aby skutecznie zrealizować cele edukacyjne i biznesowe kursów e-learning, MyNetwork stosuje zróżnicowane modele szkoleń. Są one każdorazowo dobierane i stosowane z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb uczestników, specyfiki przekazanego do opracowania materiału oraz wymagań branży.
Szkolenia standardowe
Layout szkolenia standardowego ma wygląd profesjonalnej prezentacji. Układ elementów na ekranie jest dowolny, na wybór layoutu wpływa przede wszystkim ilość i charakter treści, które mają być przekazane w danym ekranie. Kolorystyka szkolenia jest dostosowana do kolorów wymaganych przez Klienta. Zarówno player, jak i ekran szkolenia stanowią jedną kompozycję kolorystyczną, spójną dla całego kursu.

Więcej
Szkolenia hybrydowe
Szkolenia hybrydowe to fuzja szkoleń standardowych oraz różnego rodzaju scenek. W tego typu szkoleniach ekrany wiedzowe mają postać ekranów standardowych i są przemieszane z ekranami przedstawiającymi teorię w praktyce. W zależności od typu szkolenia, praktyka może być pokazana w różny sposób – mogą to być scenki fabularne, filmiki, drzewa decyzyjne, scenki w formie wywiadu z ekspertem.

Więcej
Szkolenia fabularne
Fabuła to pomysł na atrakcyjną formę przekazywania treści merytorycznych. Scala ona poszczególne części kursu i determinuje powstałą rzeczywistość: wątki, sytuacje, postacie oraz sposób przekazu wiedzy. Dostosowanie do fabuły kolorystyki i formy graficznej (np. wyglądu postaci, teł), dialogów (np. specyficznego języka) oraz dźwięków (np. barwy głosu) sprawia, że szkolenie staje się jedną, niezwykle efektywną pod względem edukacyjnym całością.

Więcej
Szkolenia aplikacyjne
Kursy aplikacyjne są tak pomyślane, aby – dzięki symulacji środowiska danego programu – wyszkolić użytkowników w jego obsłudze. Zrzuty ekranowe z oryginalnej aplikacji oraz możliwość wykonywania operacji takich samych, jak w rzeczywistości, pozwalają osiągnąć cele szkoleniowe, a dodatkowo zweryfikować je przy pomocy testu i zapoznać się z jego wynikami, zapisywanymi na platformie e-learning.

Więcej
Szkolenia Premium
Szkolenia Premium to szkolenia projektowane na specjalne zamówienie. Każde szkolenie jest dopracowane pod względem dynamiki, układu treści oraz grafik. To rozwiązanie dla najbardziej wymagających Klientów, którzy – oprócz wartości merytorycznej szkolenia – niezwykle cenią sobie wysublimowane rozwiązania graficzne. Każde szkolenie Premium jest inne – tworzymy je z dbałością o każdy szczegół, tak, aby walory wizualne zmaksymalizowały zaciekawienie tematem szkoleniowym i zaangażowanie Uczestników kursu.

Więcej
Szkolenia niestandardowe
Projekt niestandardowy to projekt wzbogacony o szczególne elementy, które wprowadzają novum. Ze względu na szeroki wachlarz możliwości, a także specyficzne, zróżnicowane potrzeby Klientów, nie jest możliwe precyzyjne określenie struktury czy formy projektu niestandardowego. Przykłady projektów niestandardowych to gry typu serious games, interaktywne prezentacje, animacje 3D.

Więcej